Замок KALE 252 RL опис
Замки KALE завжди славилися надійністю і якістю. Якщо ви хочете поставити гарні замки на металеві вхідні двері, то найкращий і недорогий варіант — це KALE 252 RL. Замок має бронепластину, що захищає сувальдний механізм від висвердлювання.
Характеристики
Ригеля діаметром 16 мм висуваються на 4-ре оберти на 34,5 мм.
Замок має три сталеві ригелі.
Розмір врізний частини 210 мм на 110 мм на 19,5 мм
Розмір планки 28 мм на 300 мм.
Міжцентрова відстань 85 мм
Бексет 60 мм
Комплектація
П'ять ключів, саморізи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Виробник | KALE |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Вихід ригеля | 34.5 мм |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Кількість ригелів | 3 |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Колір замку | Сірий глянсовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 665 ₴




