

Замок сувальдний Зубер аналог МОП 30.12 з ручками
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4092
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок сувальдний Зубер аналог НІГ 30.12 опис
Замок має секретність 1.600.000 комбінацій
Характеристики
Ригеля діаметром 15.8 мм висуваються на два оберти на 26 мм.
Замок має три сталеві ригелі.
Розмір врізний частини 165 мм на 97.5 мм
Розмір планки 255 мм на 30 мм.
Міжцентрова відстань 77 мм
Бексет 65 мм
Комплектація
П'ять ключів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 4 |
| Міжосьова відстань | 77 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴



