Засувка для верхнього замка на китайські двері опис:
Ця засувка використовується в поворотній ручці із замком на китайських дверях (DEADBOLT) і в односторонніх засувках, як-от ARECS, YALE, PALLADIUM, TESA, AZBE.
Відстань від краю планки до отвіру під секрет або поворотник регулюється, може бути виставлена або 60 мм або 70 мм.
Діаметр ригеля 19 мм, вихід ригелю 29 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фіксатор |
| Матеріал | Сталь |
| Діаметр | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Відкриття блока | Універсальна |
| Матеріал замка | Сталь |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 19 мм |
| Вихід ригеля | 29 мм |
| Застосування замка | Металеві дверцята, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замка | Врізний |
| Розташування | Горизонтальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴





