Замок врізний із засувкою (моноблок) FUARO V10 опис
Замок FUARO V10 призначений для дерев'яних і металевих дверей завтовшки понад 40 мм.
Характеристики:
Ригелю діаметром 14 мм висуваються на 26 мм.
Замок має три сталеві ригелі.
Розмір врізної частини 145 мм* 90 мм* 19,5 мм.
Розмір планки 28 мм* 230 мм.
Між-центрова відстань 85 мм
Бексет 60 мм.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Сірий матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴




