Замок Шерлок 04.28 аналог Просам ЗВ 9-6 55 мм опис
Розміри
Міжцентр 55 мм, бексет 48.5 мм, глибина 81 мм, висота 108 мм, довжина планки 170 мм.
Комплектація
Корпус замка, 5 ключів, квадрат і стяжки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 55 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 21 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴




