
Замок врізний сувальдний FZB 15.112 (77 мм) з ручками (золото)
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4052
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок врізний сувальдний FZB15-112 (77 мм) з ручками опис
Цей замок добре підходить для зовнішнього використання, не боїться потрапляння вологи та мінусових температур. Його можна сміливо ставити на калітку, на ворота, на вхідні двері дачі та вдома. Замок врізний сувальдний FZB 15-112 є аналогом замка Gond 10.11, збігається за всіма розмірами.
Ручка виготовлена з алюмінію планка сталева.
У комплекті йде корпус, 5 ключів, ручки, дерев'яні болти, відповідна планка.
Розміри
Міжцентрова відстань 77 мм.
Бексет 50 мм
Діаметр ригелів 13,5 мм
Корпус 82 мм на 130 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Світло-сірий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 77 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 13.5 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴



