Замок навісний краб Стальф ВС1-П088 опис.
Навісний замок встановлюється в місцях, де потрібен високий ступінь захисту. Корпус замка виготовлений зі сталі, його форма унеможливлює доступ до дужки, а також форма напівшара не дає змогу збити замок молотком або кувалдою. Сам палець сталевий. Форма замка не дає волозі потрапити на механізм, тому замок всепогодний. Циліндровий механізм захищений від висвердлювання сталевою пластиною.
Секретність 50.000 комбінацій.
Габаритні розміри 90 мм на 45 мм.
Діаметр пальця 13.8 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Ролети, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 13.8 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 89 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864 ₴




