Замок навісний AВАНИТЕК ВС2-2 А опис.
Навісний замок встановлюється в місцях, де потрібен високий ступінь захисту. Корпус замка виготовлений з алюмінію. Дужка-калена сталь. Секрет дисковий (фінський).
Габаритні розміри 80 мм на 52 мм.
Діаметр дужки 13.8 мм
Відстань між дужками 40.8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Ролети, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Колір замку | Коричневий |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 13.8 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴





