Замок навісний краб AВАНТЕК ВС2-10 опис.
Навісний замок встановлюється в місцях, де потрібен високий ступінь захисту. Корпус замка виготовлений із чавуну, його форма унеможливлює доступ до дужки. Сам палець сталевий. Форма замка не дає волозі потрапити на механізм, тому замок всепогодний.
Габаритні розміри 89 мм на 82 мм.
Діаметр пальця 13.8 мм
Усередині розміри краба 58.5 мм на 33.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Ролети, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Чавун |
| Колір замку | Коричневий |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 13.8 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 89 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴







