Замок ZETE опис
Замок гарної якості.
Характеристики
Ригелю діаметром 14 мм висуваються на два оберти.
Замок має чотири сталеві ригелі.
Розмір врізний частини 175 мм на 80 мм на 15 мм
Розмір планки 24 мм на 270 мм.
Міжцентрова відстань 85 мм
Бексет 50 мм
До замка додається відповідна планка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zetec |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Сірий глянсовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 34.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴




