Замок сувальдний Зубер аналог НІК 30.11 опис
Секретність 1.600.000 комбінацій
Характеристики
Ригеля діаметром 15.8 мм висуваються на два оберти на 26 мм.
Замок має три сталеві ригелі.
Розмір врізний частини 138 мм на 97.5 мм
Розмір планки 228 мм на 30 мм.
Міжцентрова відстань 77 мм
Бексет 65 мм
Комплектація
П'ять ключів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 77 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴




