

Замок врізний сувальдний Аріка ЗВ9 (77 мм) з ручками
545 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4082
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок врізний сувальдний Арика ЗВ9 (77 мм) з ручками опис
Цей замок добре підходить для зовнішнього використання, не боїться потрапляння вологи та мінусових температур. Його можна сміливо ставити на калітку, на ворота, на вхідні двері дачі та вдома.
Ручка виготовлена з алюмінію планка сталева.
У комплекті йде корпус, 5 ключів, ручки, багниті болти.
Розміри
Міжцентрова відстань 77 мм.
Бексет 50 мм
Діаметр ригелів 13,5 мм
Корпус 815 мм на 130 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Арико |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Світло-сірий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 77 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 13.5 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴



